Milí rodičia, vzhľadom na aktuálne opatrenia sa kurz baby plávania presúva z termínu 11.1.2021 na pravdepodobne 07.02.2021. Klienti, ktorí sú už prihlásení na január, bude automaticky presunutá rezervácia na termín otvorenia. ❤️ Informácie vždy aktualizujeme aj našich sociálnych sieťach instagram a facebook

KLUB BABY PLÁVANIA AQUALINA

Náhradné plnenie kurzov počas pandémie covid-19. Po otvorení prevádzky povolením hlavného hygienika SR, pokračuje prevádzka v kurze, ktorý bol prerušený z dôvodu vyhlásenia karantény a zatvorenia prevádzky úradom vlády SR. Po skončení tohto kurzu, budú prihlásený rodičia (apríl, máj..) kontaktovaní a bude im poskytnutá náhrada buď poukážkou v hodnote kurzu, ktorý uhradili s predĺženou platnosťou 12 mesiacov, alebo môžu navštevovať najbližší kurz po otvorení prevádzky. . . . . . . .
Celý priestor a služby nášho klubu sú vytvorené tak, aby čas ktorý u nás strávite bol pre vás pohodlný a čo najmenej náročný. Chceme, aby si maminky u nás aj oddýchli, lebo povedzme si pravdu, materská dovolenka dá niekedy zabrať :) A čo si k nám treba priniesť? Len plavky pre seba a dieťatko. Zvyšok zabezpečíme my a neoprénové plavky sa dajú zakúpiť aj u nás na prevádzke. Takže žiadne veľké plné tašky vecí, ktoré musíte brať so sebou. Po plávaní je dostupná prírodná kozmetika pre detičky aj mamičky značky WELEDA, jednorázové plienky, bavlnené plienky pre detičky, uteráky pre mamičky aj protišmykovú obuv značky CROCS. A na záver vám pripravíme kávičku podľa želania alebo čaj :)
Baby klub AQUALINA disponuje interiérovým bazénom s vyhrievanou morskou vodou, ktorý je dostupný len pre našich klientov. Aklimatizačnou časťou s detským kútikom, priestorom pre občerstvenie a kompletným servisom pre Vaše deti po absolvovaní lekcie baby plávania.
Kurzy v baby klube AQUALINA sú zamerané na vytvorenie kladného vzťahu dieťaťa k vodnému prostrediu. Lekcie kurzu sú sprevádzané vyškolenými inštruktormi. Pri spoločnom pobyte rodiča a dieťaťa vo vode vedú nenásilnú a hravú formu, k osvojeniu základných návykov a nadobudnutiu zručností potrebných pre adaptáciu a pobyt vo vodnom prostredí.
Toto všetko sa nachádza v príjemnom bezpečnom prostredí v tichej rodinnej štvrti obec Miloslavov časť Alžbetin dvor. Ľahko dostupnej z okolitých oblastí.
Význam plávania

Niečo o plávaní dojčiat

Plávanie dojčiat alebo môžeme použiť aj termín hydroterapia, je pohybová činnosť detí vo vode od najútlejšieho veku až do samotného plávania. Hlavným zmyslom je spoločný príjemný zážitok detí a rodičov vo vode, primeraná pohybová stimulácia dieťaťa a z plaveckého hľadiska postupne získavať najzákladnejšie plavecké vedomosti a detičky sú plne adaptované na vodné prostredie.

Zdravotný význam baby plávania

Celkové prospievanie dieťaťa

 • posilnenie srdcovo-cievneho systému
 • zlepšenie činnosti dýchacieho systému
 • posilnenie svalových skupín ako sú brušné, chrbtové, krčné svalstvo
 • posilnenie imunitného systému
 • otužovanie
 • zlepšenie kvality spánku
 • podpora chutí do jedla

Psychika, citový a emočný vývoj dieťaťa

 • úzky kontakt rodič – dieťa
 • príprava na vstup do kolektívu
 • spestrenie denného režimu u rodičov a detí

Motorický vývoj a prospievanie

 • rozvoj rovnováhy
 • koordinácia pohybov a orientačné schopnosti dieťaťa
 • dieťatko sa učí spolupracovať, sústrediť sa a je bystrejšie

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.